RBMA 2018 vastuvõtt on alanud

Selline oluline teadaanne, et kuni 4. septembrini on avatud Red Bull Music Academy (RBMA) 2018. aasta vastuvõtt.  

8. septembrist 12. oktoobrini pöördub Red Bull Music Academy tagasi linna, kus see kõik kaks kümnendit tagasi algas. Berliini naastakse kuu pikkuse programmiga, mis toob osalejateni kontserdid, workshopid, loengud ja palju muud põnevat.

Peale peatusi Tokyos, New Yorgis, Melbourne’is, Kaplinnas, Pariisis, São Paulos ja Montréalis on akadeemia tagasi Saksamaa pealinnas ja ootab osalema kõiki muusikuid.

Vastuvõtuprotseduuriga saab tutvuda RBMA Berlin 2018 lehel. Taotluste esitamine lõppeb 4. september 2017 ja RBMA žürii kuulutab 60 valituks osutunut välja 2018. aasta alguses. Iga taotleja peab esitama muusikasalvestuse, mille pikkus ei ole üle 30 minuti. Eestist on seni osalenud Quest, Dave Storm, Ki En Ra ja Sander Mölder. Kui sind huvitab, et miks kandideerida või mis kõige toredam oli, siis nad kindlasti oskavad rääkida. Kandideerinud on veel päris mitmed teised (nt Shromik, Barthol Lo Mejor) ja soovitame omalt poolt kindlasti kõigil kandideerida.

Allpool üks mu lemmikumaid RBMA loenguid, kus Questlove on külaline. Aga samas vaata millist tahad, sest seal on loenguid, teemasid ja žanreid täiesti seinast seina.

4. juuli 2017 / Sildid: , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.