Perekool.eu kodulehekülg alustas 1. juulil 2017 ja nüüd on saanud kolmenädalaseks, lehel on käinud esimesed 1200+ unikaalset külastajat, sel teemal on tänavatel mitmeid vestluseid peetud, võetud hinnapakkumine logo kujundusele ning tundub, et on aeg vastata korduma kippuvatele küsimustele.

Mis on Perekool?

Perekool on uus, hästi sõbralik ja toetav hiphopkultuuri portaal. See on uus ehh.ee või hiphop.ee – koht, kust kogu info läbi jookseb ja kus on (hetkel veel anonüümne) foorum.

Miks selline tobe nimi?

Hiphop.ee ja ehh.ee on juba võetud. Räpp.ee proovisin kasutada aga Facebookile ei meeldi täpitähtedega domeenid ja sellest tekkis kohe õudselt palju jama. Mul oli varasemast perekool.eu domeen olemas ja võtsin selle kasutusele. See on natuke naljakas, samas meeldejääv ning vastuolulise mainega nimi. Lisaks, mul ei ole tänaseni ühtegi paremat mõtet tulnud.

Robert, kodulehe autor.

Miks ma sellise lehe tegemisega alustasin?

Ma käisin Tartus ühel räpipeol, mis oli päris hea aga seal oli vähe inimesi. Hiljem huvi tundes ei leidnud ühtegi kohta peale Facebooki, kus sellest infot oleks liikunud. Sealt tekkiski mõte, et kui pole loogilist kohta, kust oskaks seda infot otsida, siis selle koha loomist võiks vabalt ise eest vedada.

Perekooli järgi tundub nõudlus olemas olevat Hooligan Hamleti, ehh.ee, hiphop.ee, Yo!Hoovi ja kõikide teiste lehtede kõrval, mida me kindlasti soovitame ka külastada.

Kas meil on mõõdetavaid eesmärke?

Mõned mõõdetavad eesmärgid tõesti on:

  • Toimetada selle lehega aasta lõpuni ja vaadata, kuhu selleks ajaks jõuame;
  • Aasta lõpuks jõuda 50 unikaalse orgaanilise külastajani päevas ja ~1000 unikaalse lugejani kuus;
  • Igale postitusele 100 unikaalset lugemist.

Kui sul on endiselt Perekooliga seoses mingeid küsimusi, siis võid need jätta meile foorumisse vastava teema juurde või kirjutada robert@perekool.eu.

Kui palju sellel lehel lugejaid on?

Unikaalsete külastajate arv nädalate lõikes on avalik Metrixis. Teiste hiphopi portaalide omasid seal kahjuks ei ole, nii et ei oska öelda, kas see on hästi või mitte.